wtorek, 1 maja 2012

Mój pomysł na wykorzystanie nauk ścisłych w rozwiązywaniu problemów życia codziennego

„Mój pomysł na wykorzystanie nauk ścisłych w rozwiązywaniu problemów życia codziennego” to tytuł konkursy skierowanego do uczniów gimnazjów, jaki już po raz drugi zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodziezy Szczególnie Uzdolnionej oraz Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 w Olsztynie. A Wydział Biologii i Biotechnologii uczestniczył w jury konkursu.

Wspomniany konkurs odbywał się pod patronetem Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty, Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, Lidii Staroń – poseł na Sejm RP oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Na nasz wydział scedowano ocenę merytoryczną przygotowanych prac. W tym roku w pracach jury brali udział: dr hab. Stanisław Czachorowski prof. UWM, dr Grzegorz Fiedorowicz i dr Janusz Wasilewski. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 15 maja br. w sali teatralnej na Wydziale Humanistycznym.

Wydział Biologii i Biotechnologii w swojej aktywności coraz bardziej otwiera się na szeroko rozumiane upowszechnianie wiedzy i współpracę ze środowiskami pozauniwersyteckimi. c

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz