Redakcja


Nieoficjalna i bardziej swobodna w przekazie strona wydziałowa, z relacjami z badań naukowych, z dyskusjami, upowszechnianiem wiedzy, relacjami z zajęć dydaktycznych, spotkań nieformalnych i dyskusji, ze wspomnieniami absolwenckimi. Jednym słowem "o życiu" (biologia zobowiązuje) we wszelkich jego uniwersyteckich a nawet biotechnologicznych czy mikrobiologicznych przejawach.

Zapraszamy do współpracy pracowników Wydziału Biologii i Biotechnologii, studentów, absolwentów, słuchaczy studiów podyplomowych oraz inne osoby zainteresowane biologią, biotechnologią oraz mikrobiologią.

Ten blog jest formą dawnej gazetki ściennej a jednocześnie wirtualną agorą, jest przestrzenią, gdzie spotykamy się, rozmawiamy, informujemy, inspirujemy się nawzajem. Jest miejscem gdzie spotykają się studenci i pracownicy oraz osoby spoza uniwersytetu: absolwenci i interesariusze lub przygodni obserwatorzy zainteresowani naukami biologicznymi.

Ten blog nie jest laurkową gazetką reklamową. Nie lukrujemy. Jesteśmy prawdziwi i chcemy na prawdę dyskutować i wychodzić poza granice wydziału. Jesteśmy ciekawi świata i otwarci. Dyskutujemy na prawdę a nie niby (żeby promować i reklamować). Jesteśmy niezależni intelektualnie, ale nie oznacza to, że jesteśmy przeciw komuś lub czemuś.


Redagują: Stanisław Czachorowski z pomocą doraźną innych osób (jest miejsce i dla Ciebie).


Zapraszam do współpracy przy tworzeniu tego bloga:  redagowania, pisania tekstów, dokumentacji fotograficznej itd. Zostań biologicznym dziennikarzem naukowym i współtwórz ten blog razem z nami.

kontakt: stanislaw.czachorowski@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz