czwartek, 8 grudnia 2016

Belfer 2016


Trwa pierwsza tura wyborów na Belfra 2016 najlepszego wykładowcę na UWM. Studenci od 5 do 11 grudnia wybierają spośród pracowników swoich wydziałów najlepszego, by ten reprezentował ich w drugiej turze – wyborach ogólnouczelnianych. Ta odbędzie się między 17 a 24 stycznie 2017 roku.

Wyniki drugiej tury ogłoszone zostaną na specjalnej gali – wyjątkowym wydaniu Coolturalnego Studenta, która odbędzie się 25 stycznia 2017 roku. Podczas gali wystąpi także świetny artysta wraz z zespołem, nie kabaret, którego wyjawimy na naszym Facebook’owym fanpage’u już niebawem.

Cała akcja służy docenieniu przez studentów najlepszych wykładowców oraz uhonorowanie tych, którzy zasługują na miano najlepszego, nie tylko na wydziale, ale i całej uczelni!

Wszyscy studenci oddawać swoje głosy w pierwszej turze mogą na wydziałach przy stoiskach Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego. W drugiej turze głosowanie odbędzie się w formie aplikacji online.

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie zachęca wszystkich studentów do wzięcia udziału w głosowaniu. Zwycięstwo w akcji Belfer 2016 to nie tylko prestiż dla wydziału oraz wybranego prowadzącego, ale także cenne punkty w Lidze Wydziałów, która decyduje o kolejności wydziałów w paradzie podczas Kortowiady 2017.

RUSS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz