wtorek, 27 stycznia 2015

Zostań przyjacielem "Najlepszych Przyjaciół"

Często słyszymy o różnych akcjach charytatywnych. Wokół nas działają rozmaite organizacje pomocy, jak np.: Caritas, WOŚP, czy Szlachetna Paczka. Wiele instytucjji przyłącza się do pomocy dla osób poszkodowanych, wszelkich zbiórek pieniędzy na kosztowne rehabilitacje dzieci itp. Są to oczywiście akcje godne szacunku i naśladowania, bo nie ma nic piękniejszego niż niesienie pomocy innym. Do czego więc zmierzam..?

Myślę, że mogę w tej chwili powiedzieć bez żadnych ogródek - nadeszła zima, a tym samym - trudny czas dla zwierząt. Z tego powodu, jako studenci Wydziału Biologii i Biotechnologii czujemy się odpowiedzialni wspomóc naszych czworonożnych Przyjaciół w schronisku. 
Pamiętajmy o tym, że nie jesteśmy sami na tej pięknej planecie i to do nas, w coraz większym stopniu, należy los Matki Natury. 


Naszą akcję pomocy schronisku przeprowadzamy w budynku Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM na holu głównym. Mile widziane są wszelkie suche i "mokre" karmy dla psów i kotów oraz koce i inne tego typu rzeczy zapewniające zwierzętom lepsze warunki. W przypadku planowania przywiezienia większej ilości karmy proszę o wcześniejszy kontakt na mojego maila - postaramy się zorganizować pomoc w ew. przeniesieniu. 

Wydział Biologii i Biotechnologii UWM

Jeśli ktoś chciałby pomóc, lecz z jakiegoś powodu nie może odwiedzić naszego Wydziału - zapraszamy na stronę schroniska, gdzie dostępny jest numer konta bankowego, na które można wysyłać symboliczne "cegiełki".
Zachęcamy również do polecania tego artykułu swoim znajomym, udostępniania naszego wydarzenia na Facebook'u oraz do każdej innej formy pomocy w promocji tej akcji, aby dotarła ona do jak największego grona mieszkańców! :)

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji wszystkich, którym nie tylko los ludzi, ale również zwierząt nie jest obojętny. Nie będzie fanfar, wielkich  licytacji, oficjalnego wyczytywania listy sponsorów i partnerów, ani nic z tych rzeczy. 
Będzie za to miejsce, w które każdy może przyjść i zostawić część swojego dobrego serca.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

„Najpiękniejsze ludzkie czyny nie zawsze wymagają rozgłosu

Michał Gumkowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz