piątek, 9 grudnia 2011

Biotechnologia molekularna dla zdrowia

Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu „Biotechnologia Molekularna dla Zdrowia”. Warsztaty mają na celu przedstawienie nowych możliwości badawczych, jakie stworzyła realizacja projektu „Biotechnologia molekularna dla zdrowia”. W trakcie spotkania przedstawione zostaną pracownie powstałe na Wydziale oraz możliwości zakupionej aparatury - najwyższej klasy urządzeń, które pozwalają na opracowywanie nowych narzędzi do poznawania molekularnych mechanizmów rozwoju wybranych chorób oraz ich prewencji, diagnostyki i terapii. Ze względu na zakres tematyczny projektu oraz charakter powstałych pracowni warsztaty będą interesujące dla badaczy różnych specjalności: biotechnologii medycznej, biotechnologii roślin, biotechnologii farmaceutycznej, osób zajmujących się nie tylko chorobami ludzi, ale także zwierząt i roślin.

Zachęcamy o zapoznania się z aktualnym stanem realizacji projektu na stronie http://www.uj.edu.pl/web/bmz oraz do lektury biuletynu wydziałowego „Triplet”, dostępnego także na tej stronie. Warsztaty odbędą się 21-22 lutego 2012 r. na terenie Wydziału BBiB UJ przy ul. Gronostajowej 7. Pierwszego dnia konferencji uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładów, które przedstawią pracownicy Wydziału zaangażowani w realizację projektu oraz inni zaproszeni specjaliści, natomiast drugiego dnia odbędą się zajęcia praktyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o śledzenie informacji na stronie projektu a zarazem o zgłoszenie chęci swojego uczestnictwa na adres: magda.jagla@uj.edu.pl. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, tytułu/stopnia, adresu e-mail, telefonu kontaktowego, nazwy i adresu instytucji. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (12 664 61 36, 519 347 622). Udział w warsztatach jest bezpłatny, natomiast organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu ani zakwaterowania. Liczba uczestników ograniczona!

Serdecznie zapraszam
Prof. dr hab. Józef Dulak
Kierownik projektu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz