środa, 18 grudnia 2013

Już od lat wspólnie budujemy internetową encyklopedię przyrodniczą Warmii i Mazur






We współpracy z Wydziałem Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, pod redakcją prof. Stanisława Czachorowskiego prowadzimy serwis przyroda.mazury.pl, stanowiący integralną część Gazety Turystycznej Warmii i Mazur.

Od dłuższego czasu, korzystając z wiedzy i doświadczenia naukowców, specjalistów oraz pasjonatów takich jak Wy, tworzymy serwis przyroda.mazury.pl .Także Gazeta Turystyczna Warmii i Mazur od lat prezentuje i promuje ważne inicjatywy pomagające wpierać rozwój świadomości dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego naszego regionu. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki dziennikarstwu obywatelskiemu.

Od lat zachęcamy wszystkich miłośników nie tylko przyrody do współuczestnictwa w tym projekcie, realizując go także dzięki dobranemu zespołowi redakcyjnemu. Zapraszamy do tworzenia tej wyjątkowej 'Wikipedii przyrodniczej regionu' i nadsyłanie Waszych obserwacji, haseł, fotografii, aby razem wypełnić to szczytne zadanie.

Wasze propozycje zostaną poddane fachowej edycji. Każdy kochający naszą Małą Ojczyznę ma szansę zostać stałym członkiem naszego zespołu. Serwisy gazeta.mazury.pl i przyroda.mazury.pl dla Waszej wygody posiadają wspólny adres mailowy. Prosimy kontaktować się z nami na adres: redakcja@gazeta.mazury.pl

Damian Czerniewicz 
red. naczelny Gazety Turystycznej Warmii i Mazur



W czasie Nocy Biologów 10 stycznia, w działającej w tym czasie kawiarence naukowej, można będzie spotkać się redakcję Gazety Turystycznej oraz serwisu przyroda.mazury.pl i porozmawiać. Także o ewentualnej współpracy w zakresie rozwijania treści przyrodniczych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz