wtorek, 5 kwietnia 2016

L’Oréal Polska "Dla Kobiet i Nauki"

Wiążesz swoją przyszłość z karierą naukową? A może jesteś na etapie pisania pracy magisterskiej i chciałabyś uzyskać wsparcie finansowe? Przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące programu L’Oréal Polska "Dla Kobiet i Nauki" i dowiedz się, jak otrzymać stypendium naukowe! Spotkanie w dniu 12 kwietnia 2016 r.,  Wydział Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 1A (sala nr 005) .

IDEA PROGRAMU
Dla L’Oréal nauka jest wielką wartością. Dlatego w 2000 roku powołaliśmy do życia program stypendialny "Dla Kobiet i Nauki", aby wspierać finansowo utalentowane kobiety-naukowców, promować ich osiągnięcia naukowe oraz zachęcać je do kontynuacji prac zmierzających do rozwoju nauki. Wierzymy, że piękno rodzi się w umyśle, a nauka jest jego nieodłącznym elementem.

POZNAJ LAUREATKI PROGRAMU
Razem z Polskim Komitetem ds. UNESCO oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego nagrodziliśmy już 75 wspaniałych badaczek, które regularnie spotykają się, wymieniają doświadczeniami oraz wspierają w nowych przedsięwzięciach naukowych. Razem przecież możemy więcej! :) W otwartym spotkaniu informacyjnym dotyczącym Programu weźmie udział nasza stypendyska - lek. med. Justyna Chałubińska-Fendler, która została wyróżniona w 2015 roku. W centrum jej zainteresowań badawczych znajduje się zagadnienie eliminacji skutków ubocznych radioterapii u chorych na raka płuca. Jest doktorantką w Stacjonarnym Studium Doktoranckim przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. S

POTKANIE DLA CIEKAWYCH!
Jeśli zastanawiacie się, jak Program pomaga badaczkom, co skłoniło Justynę Chałubińską-Fendler do udziału w nim, jakie badania przez nią prowadzone zostały wyróżnione, czemu aktualnie się poświęca i jakie ma naukowe plany na przyszłość - przyjdzie na spotkanie. Przedstawiciele L’Oréal Polska oraz laureatki odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania!

Wydarzenie na Facebooku


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz