niedziela, 28 maja 2017

Nasi pracownicy nagrodzeni przez Fundację Uniwesytet Dzieci


Troje naukowców z Wydziału Biologii i Biotechnologii, w sobotę, 27 maja 2017 r. podczas obchodów 10-lecia Fundacji Uniwersytet Dzieci, otrzymało nagrody Fundacji za najciekawszy wykład i warsztaty zorganizowane w roku akademickim 2016/2017.

Wykładowcą roku w Olsztynie został dr hab. Stanisław Czachorowski z Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego za wykład "Czego uczy się człowiek XXI wieku?", zaś warsztaty roku poprowadziły dr Anna Nynca i dr Sylwia Świgońska na temat biologii molekularnej. W uroczystości brał udział także prorektor ds. kształcenia i studentów, I zastępca rektora dr hab. Jerzy Andrzej Przyborowski, prof. UWM

Do tej pory 4 osoby z Wydziały Biologii i Biotechnologii otrzymały nagrody za wykłady i prowadzone warsztaty. W roku 2012/2013 kilka lat wcześniej takie wyróżnienie otrzymała dr Ewa Sucharzewska za najlepsze warsztaty.

Nasi studenci aktywnie włączają sie w wolontariat i profekty Uniwersytetu Dzieci, na zdjęciu wyżej jest także nasza studentka Dominika Niedźwiecka.

Źródło: http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,414369,uniwersytet-dzieci-ma-juz-10-lat.html

źródło: http://fundacja.uniwersytetdzieci.pl/jubileusz-10-lecia-fundacji-uniwersytet-dzieci-relacja-z-wydarzenia/

źródło: http://fundacja.uniwersytetdzieci.pl/jubileusz-10-lecia-fundacji-uniwersytet-dzieci-relacja-z-wydarzenia/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz