środa, 21 maja 2014

Letnia Szkoła Młodych Przedsiębiorczych czyli student i jego biznes

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie serdecznie zaprasza studentów UWM na bliskie spotkanie ze światem biznesu.


Działanie to obejmuje trzy etapy:
  • Wyjazdowy cykl szkoleniowy (23-28.06.2014 r.) – Przez pierwsze 4 dni studenci w sposób teoretyczny i praktyczny zgłębiać będą tajniki prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Przeprowadzeni zostaną przez najważniejsze aspekty zakładania, finansowania i prowadzenia działalności. Ponadto doskonalone będą ich umiejętności przyjmowania odpowiedzialności, podejmowania decyzji, pracy zespole, autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej. Kolejne 2 dni poświęcone będą na symulacyjną grę biznesową, podczas której studenci będą mogli wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności.
  • Seminaria mentoringowe (30.06.2014 r.) – Pierwsze seminarium to regionalny przykład sukcesu w biznesie, drugie natomiast poświęcone będzie tematowi jak przygotować efektywną prezentację pomysłu na biznes przed inwestorem.
  • Indywidualne doradztwo – każdy uczestnik LSMP będzie miał możliwość skorzystać z 5 godzin bezpośrednich konsultacji swoich pomysłów na biznes z ekspertami w indywidualnie ustalonym terminie.
Uczestnikom wyjazdowego cyklu szkoleniowego zostanie zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie i transport z/do kampusu UWM. Każdy uczestnik LSMP zostanie również zaopatrzony w komplet materiałów szkoleniowych oraz informacyjno-promocyjnych. Wszystkich zainteresowanych udziałem w LSMP uprzejmie prosimy o wypełnienie do 23.05.2014 r. FORMULARZA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W LSMP.


Liczba miejsc jest ograniczona (20), w związku z tym już dziś zachęcamy do wysyłania zgłoszeń. Udział w LSMP jest bezpłatny.


Osoba do kontaktu: Agnieszka Lempa
(tel. 89/ 524 52 40, e-mail: agnieszka.lempa@uwm.edu.pl).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz