poniedziałek, 6 lutego 2017

Podziękowania za Noc Biologów 2017


W czasie Nocy Biologów 2017 odwiedziło nas ponad 500 osób, w tym ponad 400 w zorganizowanych grupach szkolnych z Olsztyna, Sząbruka, Pieniężna, Duraga, Lamkowa, Giżycka, Nidzicy, Ciechanowa i Sierpca. Wieczorem odwiedzały nas całe rodziny, nie tylko z Olsztyna,

Noc Biologów udała się dzięki pomocy i wsparciu wielu osób oraz instytucji. Chciałbym podziękować na wsparcie finansowe Panu Rektorowi prof. dr hab. Jerzemu Jaroszewskiemu (prorektor ds. nauki).


Dziękuję bardzo serdecznie Nadleśnictwu Olsztynek za przygotowanie propozycji edukacyjnych:

Pracownikom Mazurskiego Parku Krajobrazowego:

Radzie Uczelnianej Samorządu Studenckiego, od której otrzymaliśmy gadżety na nagrody, Fundacji Pro Nauka, od której otrzymaliśmy liczne książki, czasopisma i zakładki o tematyce przyrodniczej:
Biuro Promocji UWM, ufundowało nagrody w postaci kubków, maskotek, czapeczek, długopisów, smyczy: 

Kubki termoizolacyjne, pen-drive, długopisy, kalendarze (na nagrody) otrzymaliśmy od
Thermo Fisher Scientific oraz Perlan Technologies:Serdecznie dziękujemy także paniom z grupy artystycznej Wiedźmuchy


Piekarni Tyrolskiej za pieczywo i  bułki, natomiast Karczmie Warmińskiej za smalczyk i ogórki, Restauracji Cudne Manowce za maść czarownic do latania a Koziej Farmie Złotna za pyszne sery:

Dziękuję także Gazecie Olsztyńskiej i Radiu UWM FM za wsparcie medialna a Studiu Ruchome Obrazki za pokaz filmów przyrodniczych.

Osobne podziękowania kieruję  do studentów, doktorantów i pracowników Wydziału Biologii i Biotechnologii za długą i wyczerpującą pracę w tym wyjątkowym dniu.

Stanisław Czachorowski
(koordynator Nocy Biologów 2017 w Olsztynie)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz