wtorek, 17 lutego 2015

IV Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców – Arthropod

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogólnopolską Konferencję Młodych naukowców – Arthropod, która odbędzie się na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w dniach 28-31 maja 2015 roku. Jak co roku, konferencja skierowana jest do młodych naukowców (zarówno doktorantów jak i młodych doktorów) zajmujących się w swojej pracy badawczej wszelkimi aspektami biologii stawonogów.

Zatem kolejny raz serdecznie zapraszamy zoologów, taksonomów, embriologów, fizjologów, biologów molekularnych, ekologów, hydrobiologów, histologów, etologów oraz wszystkich sympatyków nauki o stawonogach.

Celem organizowanej konferencji jest rozpowszechnianie wiedzy z zakresu biologii tej grupy zwierząt, zaprezentowanie przez młodych naukowców wyników swoich badań, wymiana doświadczeń w tym zakresie, jak również nawiązanie pomiędzy nimi współpracy naukowej oraz zdobycie nowej wiedzy przydatnej podczas prowadzonych badań.

Zapraszam na naszą stronę internetową: http://www.arthropod2012.us.edu.pl/index.htm, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące rejestracji, zgłoszeń oraz organizowanej w tym roku wycieczki do zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Żabie Doły". Proponowany obszar stanowi nieużytki powstałe w wyniku działalności huty cynku i ołowiu "Orzeł Biały": hałdy, zapadliska i zbiorniki poprzemysłowe. W ramach wycieczki planowane jest zwiedzanie oraz grill.

Zapraszamy serdecznie,
mgr Mariusz Kanturski
oraz Komitet Organizacyjny IV Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców – Arthropod. http://www.arthropod2012.us.edu.pl/index.htm
ARTHROPOD@US.EDU.PL KANTURSKI.M@GMAIL.COM
TEL. 509-816-296 ( mgr Mariusz Kanturski)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz