wtorek, 24 lutego 2015

III Studencka Konferencja Biologii Medycznej

 
 

Koło Naukowe Biologii Medycznej „Antidotum” Wydziału Biologii UW serdecznie zaprasza studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia kierunków przyrodniczych do udziału w III Studenckiej Konferencji Biologii Medycznej w dniach 22-24 maja 2015 roku na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Biofuzje to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, dyskusji naukowej, integracji, a przede wszystkim prezentacji wyników własnych badań i projektów naukowych z dziedziny biologii medycznej przez młodych naukowców ze środowisk akademickich z całej Polski. Biofuzje to dla uczestników możliwość wystąpienia w jednym z czterech bloków tematycznych poświęconych prężnie rozwijającym się dziedzinom nauki, czyli:
  • Immunologia i nowotworzenie
  • Genetyka medyczna
  • Choroby cywilizacyjne
  • Komórki macierzyste i Inżynieria tkankowa
W każdym z paneli tematycznych uczestnik ma możliwość zaprezentowania swojej pracy (badawczej lub przeglądowej) w postaci prezentacji ustnej lub posteru naukowego. Dla autorów najlepszych wystąpień i posterów organizatorzy przewidzieli cenne nagrody☺.

W programie konferencji przewidziane są również wykłady zaproszonych gości – wybitnych polskich badaczy specjalizujących się w poruszanych na konferencji dziedzinach. Rejestracja rusza 1 marca i potrwa do 23 kwietnia. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do odwiedzania strony konferencji www.biofuzje.pl oraz jej fanpage'u www.facebook.com/biofuzje. Biofuzje - razem tworzymy naukę!!! Do zobaczenia w Warszawie!

Organizatorzy: Koło Naukowe Biologii Medycznej „Antidotum”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz