wtorek, 4 czerwca 2013

Współpraca nauki i gospodarki

Szanowny Naukowcu! 

Czy jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z podmiotami zewnętrznymi? Czy poszukujesz partnera z zagranicy? A może poszykujesz firmy do wypróbowania wynalazku? Może masz możliwości wykonywania ekspertyz/badań/doświadczeń/ analiz na rzecz firm? Chciałabym się dowiedzieć, co wolno zrobić z wynalazkami, programami komputerowymi i tekstami opracowanymi na uczelni? Może jesteś zainteresowany odbyciem płatnego stażu w firmie? 

A może jesteś doktorantem/naukowcem poszukujących finansowych form wsparcia? Jeśli na jedno z pytań odpowiedź brzmi TAK, zgłoś się do Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie. Na pewno właściwy pracownik zaproponuje odpowiednią formę wsparcia. 

Zastanawiasz się jak możemy Ci pomóc? Otóż mamy dostęp do: 
1. Bazy technologiczno – usługowej UWM w Olsztynie (http://oferty.uwm.edu.pl/) – jeśli chcesz zgłosić ofertę samodzielnie, to skorzystaj z http://www.uwm.edu.pl/ciitt/?p=380
2. Bazy ekspertów UWM w Olsztynie (http://www.eksperci.uwm.edu.pl/). 
3. Międzynarodowej bazy ofert i zapytań technologicznych, obsługiwanej w ramach sieci Enterprise Europe Network.

Mamy możliwość wsparcia finansowego naukowców/doktorantów, tj. staże w przedsiębiorstwach i stypendia. Zapraszam na stronę: http://www.uwm.edu.pl/ciitt/). Jesteśmy też na Facebook’u.

W razie dodatkowych pytań, zachęcam do kontaktu: Ewa Dąbkowska Centrum Innowacji i Transferu technologii UWMK w Olsztynie Tel. 89 524 52 41 e-mail: e.dabkowska@uwm.edu.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza