piątek, 17 kwietnia 2015

Wolontariat na Uniwersytecie Dzieci


Do wiedzy garna się wszyscy. W Olsztynie już od wielu lat funkcjonuje Uniwersytet Dzieci. W tych samych salach wykładowcy, w których zasiadają studenci UWM w Olsztynie co jakiś czas w sobotę pojawiają się nietypowi studenci - dzieci. Do dobrego funkcjonowania Uniwersytetu Dzieci potrzebni sa wolontariusze, np. studenci UWM. To okazja zrobić cos dobre a przy okazji zdobyć praktykę zarówno w zakresie kompetencji organizacyjnych jak i pedagogicznych.

Uniwersytet Dzedzi w Olsztynie poszukuje kolejnych wolontariuszy. Drogi studencie i studentko - możesz dołączyć.

Czy zastanawialiście się kiedyś "Po co kawkom sygnalizacja świetlna?", "Kto mieszka w wodzie?" albo "Jak działa silnik?" Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania zapraszamy Was do udziału w zajęciach Uniwersytetu Dzieci. Nawet jeśli etap dzieciństwa uważacie już za zamknięty, to wolontariuszem w naszej Fundacji może zostać każdy! Wystarczy chęć, odrobina aktywności i garść odpowiedzialności.

Co robią wolontariusze? Główną ich aktywnością jest pomoc w sobotnich zajęciach (warsztatach czy też wykładach). Pomoc polega na wsparciu organizacyjnym przed zajęciami, jak i wsparcie animacyjne dzieci podczas zajęć. Jesteś zainteresowany / zainteresowana? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na adres: wolontariat_olsztyn@ud.edu.pl, podaj swój nr telefonu i umów się na spotkanie.

Wioleta Farkowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz