środa, 27 lutego 2019

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25 lutego 2019 roku odeszła nasza Koleżanka dr Magdalena KucewiczZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25 lutego 2019 roku odeszła
nasza Koleżanka

Śp.
dr Magdalena Kucewicz

botanik, wieloletni pracownik Katedry Botaniki i Ochrony Przyrody
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Zakładu Botaniki Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie, wspaniały nauczyciel akademicki, wychowawca wielu pokoleń studentów.
Niezwykle życzliwa, zawsze pogodna mimo przeciwności losu, pełna mądrych, celnych i rozważnych przemyśleń, których nam będzie brakowało.

Istnieją ludzie, których życie jest darem, ofiarowanym nie im samym, lecz nam…
(Albert Schweitzer)


Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Najbliższym Zmarłej składają
Koleżanki i Koledzy z Katedry Botaniki i Ochrony Przyrody oraz Pracownicy Wydziału Biologii i Biotechnologii, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W dniu 27 lutego 2019 roku (środa), o godzinie 17.00 w kaplicy przy Kościele Parafialnym pw. św. Elżbiety w Kraszewie (gmina Lidzbark Warmiński) odbędzie się pożegnanie.
Msza Święta i uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 1 marca 2019 roku (piątek) o godzinie 12.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Elżbiety w Kraszewie.
W dniu pogrzebu (01.03.2019) na parkingu przy Placu Cieszyńskim będzie podstawiony autokar dla osób pragnących wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych. Planowany odjazd - godz. 10.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz