wtorek, 31 października 2017

Program Rozwoju Przedsiębiorczości adresowany do ludzi w wieku 16-30 lat.


Rozpoczęliśmy nowy rozdział w Fundacji Think! - uruchomiliśmy w październiku w ramach "Tygodnia dla Oszczędzania" komponent "Program Rozwoju Przedsiębiorczości" adresowany do ludzi w wieku 16-30 lat. Cel: rozwijanie ich kompetencji przedsiębiorczych i motywowanie do rozwijania własnych pomysłów na działalność. Działa już portal www.rozwijamy.edu.pl, który z założenia jest portalem zamkniętym, dla tych, którzy myślą o własnej firmie w przyszłości i chcą się dokształcić (trzeba się rejestrować).

Jeśli zatem pracujecie w szkołach ponadpodstawowych (licea, technika, szkoły zawodowe, szkoły policealne) lub na uczelniach - prosimy was o kierowanie takich uczniów/studentów, którzy myślą o samodzielnej działalności (szeroko rozumianej) do naszego portalu. Na pewno znajdą w nim wiele ciekawych materiałów, ale mamy i szkolenia i mentoring.

 Jednocześnie prosimy o przekazanie informacji nauczycielom, którzy uczą przedmiotów ekonomicznych - bo to oni mogą dostrzegać takie osoby najszybciej (przynajmniej teoretycznie). Dla nauczycieli zresztą ogłosiliśmy już szkolenia: http://www.tdo.edu.pl/przedsiebiorczosc/szkolenia-i-warsztaty/161-badz-smart-rozwijamy-kompetencje-przedsiebiorcze  - można i trzeba się już zapisywać :-)

Działa też FB https://www.facebook.com/RozwijamyEduPl/ - więc prosimy o polubienia.

Marcin Polak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz