piątek, 5 lutego 2016

Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Nauk o Życiu - BioOpen


Doktorancie, Młody Naukowcu!

Komitet organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Cię na drugą już edycję Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów Nauk o Życiu - BioOpen! Inspirowani sukcesem z zeszłego roku, pragniemy udostępnić Ci przestrzeń do prezentacji wyników swojej pracy naukowej.
Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 maja 2016 r. w budynku D wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Pomorskiej 141/143. Uwzględniając różnorodność nauk o życiu w tym roku zapraszamy do ustnego oraz graficznego przedstawiania swoich w prac w następujących sesjach tematycznych:

*Biologia w medycynie i przemyśle
*Biologia molekularna
*Fizjologia i biotechnologia roślin
*Ekologia i ochrona środowiska

Nieodłącznie stawiamy również na integrację polskiego środowiska naukowego. Dbając o atmosferę sprzyjającą budowaniu sieci kontaktów oraz wymianie idei i poglądów naukowych, przypominamy że BioOpen to więcej niż tylko konferencja. Wydarzeniu będzie bowiem towarzyszyć szereg dodatkowych atrakcji. W mieście stanowiącym kolebkę rodzimej sztuki filmowej zabierzemy Cię na wycieczkę do jedynego w naszym kraju muzeum kinematografii. Udamy się również w podróż szlakiem architektury przemysłowej miasta Łodzi, odsłaniając przed tobą tajemnice "Ziemi Obiecanej". Nie zabraknie również imprezy integracyjnej w jednym z łódzkich klubów.

Więcej informacji na http://bioopen.pl/

Rejestracja będzie otwarta w dniach od 8 do 28 lutego.
Dołącz do wydarzenia by otrzymywać informacje na bieżąco!


źródło: https://www.facebook.com/events/173790536321134/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza