środa, 5 lipca 2017

Japońsko-Polski Kurs Letni pt: "Hydrobiology and inland environmental science in Poland" dla studentów

(zdjęcie z zajęć z poprzednich edycji kursu)
Zapraszam Studentów studiów 2. lub 1. stopnia kształcenia do udziału w atrakcyjnym międzynarodowym Kursie Letnim pt: „Hydrobiology and inland environmental science in Poland”, zorganizowanym przez Uniwersytetu Hokkaido, Wydział Nauk Rybackich i UWM w Olsztynie, Wydział Biologii i Biotechnologii, Katedra Zoologii, który odbędzie się w dniach od 28 sierpnia do 10 września 2017

Udział w Kursie jest bezpłatny

Uczestnikami Kursu będą studenci (cztery osoby) Faculty of Fisheries Sciences, Uniwersytetu Hokkaido (Japonia) i studenci (cztery osoby) UWM w Olsztynie. Każdy uczestnik odbędzie 60 godz. różnych form zajęć dydaktycznych, obejmujących, m.in. realizację jednego naukowego Mini-Projektu.
Studenci uzyskają Zaświadczenie o ukończeniu Kursu i 4 pkty ECTS

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lipca (poniedziałek) 2017!

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników Uniwersytetu Hokkaido, i pracowników oraz doktorantów Kat. Zoologii, a także Kat. Ekologii (Wydział Biologii i Biotechnologii), Kat. Ichtiologii (Wydział Nauk o Środowisku) oraz Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności, PAN w Olsztynie.
Zajęcia odbywać się będą w Laboratorium Diagnostyki Molekularnej i Katedrze Zoologii. Kurs Letni „Hydrobiology and inland environmental science in Poland” oraz działania towarzyszące wymianie studentów finansowane są przez Faculty of Fisheries Sciences, Hokkaido University oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Biologii i Biotechnologii odbywają się w ramach Porozumienia o współpracy obu wymienionych Uczelni.

Do pobrania: harmonogram – PDF, Application Form - plik PDF, plik WORD

Prof. dr hab. Alicja Boroń, koordynator
alibo@uwm.edu.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz