wtorek, 3 marca 2015

Zostań dziennikarzem obywatelskim - pisz o przyrodzie i o biologii


Niedawno dotarł do nas najnowszy numer czasopisma edukacyjno-przyrodniczego "Głos Przyrody". Jest okazja by przypomnieć i zachęcić do pisania o biologii szeroko rozumianej. Można zostać przyrodniczym korespondentem i obywatelskim dziennikarzem. Opowiadając innym o przyrodzie można samemu uczyć się.... przydatnych kompetencji w komunikowaniu się i upowszechnianiu wiedzy.
 
Trzy propozycje dla pracowników i studentów:

1. Zapraszamy do publikowania na łamach niniejszego bloga. Część materiałów, wiążących się bioróżnorodnością regionu przedrukowuje na swoich łamach portal natura.

2. Zachęcamy do wysyłania własnych materiałów do wspomnianego czasopisma (Głos Przyrody. Edukacyjny magazyn dla małych i dużych). Można zostać reporterem przyrody.

3. I na koniec propozycja Olsztyńskiej 24. "W odpowiedzi na liczne zapytania i prośby, dotyczące utworzenia specjalnego profilu "Olsztyńskiej 24" na facebook'u, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom! Od dzisiaj, Wy i Wasze artykułu mają szansę na dobre zaistnieć również w rzeczywistości portali społecznościowych! W ciągu ostatnich miesięcy, otrzymaliśmy od naszych dziennikarzy obywatelskich wiele zapytań, dotyczących możliwości utworzenia profilu Olsztyńskiej 24 na facebook'u. Zgodnie z ich prośbami, od teraz artykuły i galerie przygotowane przez nich, będą regularnie pojawiały się nie tylko na naszych stronach, ale także na profilu: Olsztyńska24.pl! Nie pozostaje nam nic innego, niż zachęcić Was do odwiedzenia naszego konta i udostępniania artykułów Waszym znajomym! Redakcja internetowa Gazety Olsztyńskiej"

Przeczytaj cały tekst: Sprawdź Olsztyńską 24 na Facebooku! - Olsztyńska24

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz